Gospodarstwo Agroturystyczne

"Nad Wisłą"

Gospodarstwo  Agroturystyczne "Nad Wisłą”

Barbara Gębalska

Lipnik 21

28-221 Osiek

tel. 15/ 869 12 48

kom: 663 909 684

nadwisla@poczta.fm

www.agronadwisla.eu

Proponujemy Państwu odpoczynek w spokojnej, malowniczej wsi Lipnik. Pobyt

w gospodarstwie "Nad Wisłą" daje możliwość aktywnego wypoczynku – jazdy konnej, wycieczek rowerowych, spacerów oraz wędkowania. Wokół domu jest ogród pełen kwiatów, plac zabaw dla dzieci, altanka, grill, boisko do gry w siatkówkę i piłkę nożną. Dysponujemy 17 miejscami noclegowymi. Zapewniamy również całodzienne wyżywienie produktami z własnego ekologicznego gospodarstwa. A wszystko to w miłej, domowej atmosferze, w otoczeniu zieleni i kwiatów.

 

Ponadto oferujemy Państwu przejażdżki plenerowe bryczką w otoczeniu zieleniejących pól i kwitnących sadów. Istnieje także możliwość wynajmu bryczki na wesele, zaprzężonej w piękne konie z naszej hodowli.

 

Gospodarstwo agroturystyczne prowadzimy od siedmiu lat. W tym czasie zostaliśmy docenieni przez odwiedzających nas gości oraz przez jury konkursu dla osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne, które przyznało nam III miejsce w roku 2005 natomiast I miejsce w roku 2010. Tym samym zdobyliśmy tytuł najlepszego gospodarstwa agroturystycznego w województwie świętokrzyskim.